Ev taşıma ve Eşya barındırma İşlemleri

Evden Eve Nakliye Organizasyonu


Evden eve nakliyat işleri, ev eşyası transferi işlemlerinin, mobilya, elektronik araçlar yahut diğer aygıtların tahribat almaması gerekçesiyle tüm önlemlerin alınması kapsamında, belli bir model dahilinde tatbik edilmesidir. Evinizde var olan tüm eşyaların toparlanması, sarılarak zarar görme gibi istenmeyen durumlara karşılık tedbir alınması, nakliyat kamyonu ile taşınıp istenen yerlerine konumlandırılması aşamalarını içine alır.


Evden Eve Taşıma Ne Anlama Gelmektedir? Nasıl Yapılır?


Evden Eve Nakliyat, evinizde olan tüm eşyaların taşınacağınız eve nakledilmesinde, evlerinizde bulunan eşyaların hasar görmesini önleyici önlemlerle birlikte, tecrübeli elemanlar tarafından demontaj ve montaj işlemlerinin de yerine getirildiği profesyonel bir nakliye düzenidir.


Ambalajlama Eylemleri


Eşya ve malzemeleri taşınmaları konusunda hazırlama adına uzman kadromuz, demontelerini ve sonrasında sargılama aşamalarını yerine getirmektedir.


Eşyaların paketlenmesi olayına büyük ehemmiyet gösteren işletmemiz muhakkak bütün eşya ve materyalinizi ambalajlamaktadır. Nedeni ise paketleme uygulanmadan nakledilecek malzeme ve materyallerin ziyan görmeleri neredeyse mutlaktır. Eşyaların paketlenmesi işlemleri eşya ve malzemelerin zarar görme ihtimalini genellikle gidermektedir. Ambalajlama hizmeti tamamlandıktan sonra malzemeler itinalı bir şekilde aracımıza yerleştirilir.Alakalı Bağlantılar:
Asansörlü Nakliye


Ev Nakliyesi her insan adına endişe verici ve karmaşık bir eylem durumunda bulunsa da sektörel ve teknik altyapıdaki gelişimler yardımıyla şimdiki dönemlerde kayda değer biçimde kolaylaşmış ve güvenli duruma gelmiştir.


Asansörlü taşımacılık veya büro taşımacılığı, söz konusu nakliyat biçimlerinden birisidir ve taşınmayı ciddi biçimde kolaylaştırmıştır. Nakliyesi güç ve ağır olan malzeme ve materyallerin, asansör vasıtasıyla istenilen yerlerine taşınması, daha kısa zamanda ve daha emniyetli şekilde icra edilebilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan kaliteli bir nakliye kuruluşu yardımıyla taşınma işlemi eskisi gibi yorucu bulunmayacak ve adeta huzurlu olacaktır.


Taşıma süreçleri başlangıcında planlama gerçekleştirilir. Nakil işlemleri yapılacak malzeme ve materyallerin belirlenmesi ile beraber asansör aracının zorunlu olabileceği malzeme ve materyallerin durumunda, ev taşıma planlamasına asansör kullanımı da eklenir. Asansör sayesinde insan kuvvetinin sınırlı kalacağı ağırlıkta ve irilikte bulunabilecek ev eşyaları, kolaylıkla taşınır. Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri, daha az zamanda bitirilebilir. İnsanların oldukça geniş bir sürede taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan nakliyat işlemleri yardımı ile az zaman zarfında yeni konumlarına taşınabilir.


Şehirler Arası Nakliyat


Şehirlerarası taşıma, bölgesel nakliyata göre daha geniş kilometre barındıran nakliye biçimidir. Taşımacılık yönüyle ayrımı yoktur. İllerarası taşımada mesafe oldukça fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen amaç doğrultusunda sevk edilecek taşıma kamyonlarının uzak yola dayanıklı ve emniyetli olması icap etmektedir. Kurumumuzun yararınıza sunduğu şehirlerarası nakliyat araçları, dayanıklı ve darbe koruma özelliktedir.


Şehirler Arası Nakliyat Ne demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?


Çağımız nakliye teknolojisinin gelişmesiyle, kapalı kasa araçların konforu ve emniyeti artmıştır. İller arası Nakliye hizmetlerinde, değişik taşıtları istihdam eden kurumumuz, hızlı ve sağlam nakliyat organizasyonu arzetmektedir. Türkiye'nin her yerine şehirler arası taşıma hizmeti sunan işletmemiz, kişi ve kurumların isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmek için, mecburi anlamda bütün şartları uygulamaktadır. iller arası evden eve taşımacılık operasyonlarında, eğitimli personel çalışmaktadır. Ayrıca şirketimizin tatbik ettiği eşsiz çalışma sistemleri ile en hassas taşıma işlemleri yerine getirilmektedir.


Depolama Eylemleri


Depolama, firmamızın icra ettiği nitelikli hizmetler arasındadır. Depolama, herhangi bir eşya çeşidinin (örnek olarak makineler ve motorlu araçlar, büro eşya ve malzemeleri, konut eşya ve malzemeleri, atamayacağınız fazlalık eşyalar, sandıklar bunun gibi) muhafazalı binalarda ve hususi sandıklarda koruma altına alınması manası taşımaktadır.


Kurumumuz, ev nakliyat ve işyeri nakliye hizmetleriyle birlikte, hizmet verdiği şahıs ve kurumların talepleri çerçevesinde uygun bir fiyatlandırmayla kısa veya geniş süreliğine eşya koruma hizmetleri de uygulamaktadır. 1 seneliğine veya daha uzun zaman kapsamlı eşya koruma anlaşmalarında tek sefere mahsus olarak nakliyat bedelsizdir.


Daimi olarak güvenlik elemanlarınca korunan antrepolarımız, her türlü afet haline karşın da sigorta altındadır.


Kuruluşumuzca tespit edilen depolama maliyetleri, oldukça makuldür. Sonradan ekstra ücret eklenmemektedir. Bütün fiyatlandırma, anlaşma sırasında müşterilere söylenmektedir. Müşterilerimizin hoşnut olmalarının hedeflendiği depolama faaliyetlerinde, zorunlu her şey firmamız tarafından planlanmıştır.


Ofis Taşımacılık


Firmamız İş yeri Nakliyesi şirketleri içinde sağlam organize özelllikleri ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini anlayışıyla önemli firmalardandır.


İşyeri transferi başka nakliye türlerinden ayrıcalıklı bir biçimde çok daha özel ilgi ve ayrıca potansiyel gerektiren bir nakil biçimidir.


İşyerinizin nakledilmesi hakkındaki ihtiyacınıza binaen işletmemizle bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz faaliyetlerimizde görev verdiğimiz bir personel bize ilettiğiniz adrese gelir ve ofisinizin taşıma koşullarını tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde nakliye planı çıkartılır.


Nakliye günü naklin daha hızlı ve kolay yapılması nedeniyle işyerinizde mevcut olan tüm eşya ve malzemeler bölüm bölüm nakledilir. Arşiv dolapları ve ofis mobilyalarının sökülümleri nispeten hızlı olabilmesi gayesiyle şarjlı söküm aletleri kullanılmaktadır. Ofisinizde mevcut bulunan eşya ve malzemelerin hepsi avrupadan ithal ettiğimiz balonlu naylonlara sarılarak paketlenir. Dosya ve masa aksesuarlarıysa kolilenmek suretiyle üstlerine odayı kullananın ve odanın adı yazılır.


Şirketimiz iş yeri taşımacılık hizmetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir.Kapsamlı Bilgiler:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *